X
تبلیغات
رایتل

یاران مهر
 
<
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مدیر

ستاد انتخابات خوزستان اسامی داوطلبان تائید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اهواز و باوی / آبادان / دزفول / مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا / بهبهان / شوشتر و گتوند / رامهرمز و رامشیر / خرمشهر / اندیمشک / شوش / شادگان / ایذه و باغملک / بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان / دشت آزادگان و هویزه اعلام کرد.

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهواز و باوی

1.     میثم آذرسا

2.    خانم سمیه آرام

3.   سیاوش آزادی

4.   مجتبی آزادی اردکانی

5.    محمد آگنه

6.    مرتضی ابراهیمی راد

7.   خانم مریم ابریشم کار

8.    فیصل اسبحی

9.     غلام حسن اورکی

10. عبدالرحمن جباری

11. شبیب جویجری

12.شکراله حاجیوند

13.     علی حزباوی

14.      سید حمزه  علی  حسینی شهپری

15.      حسین حیدری

16.      علیرضا دادگری نژاد

17.     خانم آذر زمان پور

18.     خانم لاله سادات اصل

19.       محمد تقی ستایش کیا

20.      عباس سرخیلی

21.       خانم شهلا سعدونی نژاد

22.     عبدالرحیم سعید سبحانی

23.    علی سلیمانی

24.    ابراهیم سلیمی

25.     ناصر سواری

26.     کریم سواری

27.    ناصر سودانی

28.    یونس شجاعی برجویی

29.      منوچهر شمس سولاری

30.     غلامرضا شنبدی

31.     سید محمد حسین شیخ الاسلامی

32.    حسین طاهری

33.   رامی علاسوند مقدم

34.   محمد عچرش

35.    محسن عیدی زاده

36.    محمد جعفر فلسفی

37.   اسکندر لطفعلی زاده

38.   سید مالک لطفیان

39.     زهره  مختارزاده شهرکی

40.     حمیدرضا مردانی

41.     سید جعفر منصوری منش

42.    محمد مهردوست

43.   سید احمد موسوی

44.   سید شکر خدا موسوی

45.    عبدالمجید موسوی

46.    پرویز میرزایی

47.   خدیجه میرسالاری

48.   غلامرضا نری میسایی

49.     حسین نظری گوران

50.      خانم خیریه نیسی

51.      محمد رضا نیله چی

52.     منوچهر ولی زاده

53.    سید فرج پور فرجی

54.    محمد امین چلداوی

55.    مسعود گذاری 

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبادان

1- محمدسعید انصاری

2- محمد حسین بختیاری

3- مرتضی تفریشی

4- سید حسین دهدشتی

5- جواد سعدون زاده

6- علی سلیمیان

7- غلامرضا شرفی

8- خسرو شمس

9- محمد رضا عباسی

10- عبداله کعبی

11- جلیل مختار

12- سید علی موسوی جرف

13-  عامر کعبی

14- عقیل کنعان خلفی

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دزفول

1- علی جودی فر

2- سید حسن رجبی

3- علیرضا ستایش مهر

4-  عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی

5-  احمد عبداله پور

6- امیر فلاطون نژاد

7-  محمد علی قاسمی

8- احمد مجدی فر

9-  عباس پاپی زاده پالنگان

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،لالی، هفتکل و اندیکا

1. غلامحسین بابادی جلوگیری

2. رضا بهمنش

3. اسماعیل جلیلی

4. مالک خدادادی ارپناه

5. امیدوار رضایی میرقائد

6. فرامرز رضایی

7. جمشید رضایی میرقائد

8. غلامرضا زراسوند

9. مصطفی سمالی

10. حسین ظاهری عبده وند

11. ایرج فولادی

12. پژمان مولایی

13. محمدعلی نصیرپور

14. صفی اله هزاریان

15. مرادعلی ورناصری قندعلی

16. مسعود ورناصری قندعلی

17. پرستو پارسانیا

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهبهان

1- عزت اله اشتری لرکی

2- عزیزاله بابلی بهمئی

3- پرویز بهمئی

4- صدراله چمن

5- عزیزاله سالاری

6- سید هاشم سیدی

7- محمدباقر شریعتی

8- ابوالحسن غلامی پور

9- فریدون قنواتی

10- حسن کریمی

11- جمال مدرسی

12- حمید مصدر

13- سید سعید میری

 

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

1. علی بنی عگبه

2. محمدحسین رجبی

3. سید محمد سادات ابراهیمی

4. محمد کمال سودمند

5. ابوالقاسم شمس آبادی

6. غلامرضا شیرالی

7. جعفر طالبی

8. فریدون فرهادی

9. علیرضا قنبری

10. پوران منجزی

11. محمد حسن نجارزاده

12. سهراب گیلانی

 

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

1. شمس اله بهمئی

2. حمد اله بیگدلی فر

3. سید محسن ضیایی

4. مسعود عامری

5. عبدالحسین عفت نژاد محبی

6. رضا محمدی راد

7. اقبال محمدیان

8.  علیرضا موسوی

9. نوراله گرشاسبی

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرمشهر

1.محمدرضا تمیمی

2.عبداله سامری

3.محمدصالح سواریان

4.عباس شریبی

5.سید عدنان عدنانی

6. مهین عنافچه

7.علیرضا کعبیان پور

8.علی مجد

9.یونس محمدی

10.عادل محمدی ملاکه

11.ناصر گلک

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اندیمشک

1. نسرین بهاروند

2. صید عیسی دارایی

3. بهرام دریکوندی

4. علی زمانی

5.  محمد تقی صفری

6.  عبدالحسین ملکی نژاد

7. سید رضا موسوی نیا

8. بهرام نیکومنش

 

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شوش

1-حسین رحیمی

2- سید جاسم ساعدی

3- حمید متقیان

4- سید راضی نوری

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شادگان

1- عبداله تمیمی

2- سعید جنامی

3- هاشم خنفری پور جعفری

4- حسین کاملی

5- مجید ناصری نژاد

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

1.       مهدی احمدی اوندی

2.      هوشنگ احمدی سر صحرا

3.     هرمز اسدی کوه باد

4.     خدا کرم افکار

5.     فرهاد اورک

6.     منصور اورکی

7.     عنایت اله بابایی

8.     درویشعلی بابایی بارکلائی

9.      علی توسلی

10.   علی خواجوی

11.    حجت اله درویش پور

12.   حسین روشن چراغ

13. یاور شاه ولی کوه شوری

14. عزت اله شهریاری

15. فیروز شیخی

16. سید پژمان شیرمردی

17. سید تاج الدین طباطبایی

18. سید عابدین طباطبایی

19.   سید هادی طباطبایی

20. احسان کردی

21.   یوسف محمودی

22. ناصر منگشتی جونی

23.سید فرج الله موسوی

24.سید قاسم موسوی

 

 

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

1. محمد آقاجری

2. حبیب آقاجری

3. محمد بزرگمهر

4. شمس اله جشنی

5. عبدالصاحب حسنی نژاد

6. غلامعباس حیدری باغبادرانی

7. علی دژمان

8. سید عباس صفرپور گل اسفیدی

9. علی اکبر عباسی لرکی

10. برزومرادی

 

اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه

1. عزیز آشینه گر

2. رحیم الهایی سحر

3. جابر جادری

4. حمید دیناروندی

5. قاسم ساعدی

6. هاشم سواری

7. رحیم سودانی

8. حیدر سیاحی

9. عبدالوهاب سیلاوی

10. ناصر صالحی نسب

11. سید علی پور هاشمی